REGULAMIN


Pokoje wynajmowane są na osobodoby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy się o godzinie 10:00 ostatniego dnia pobytu.


1. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.


2. Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości Klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).


3. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 7:00.


4. Klient nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.


5. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie pensjonatu do godziny 22:00.


6. Obsługa może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.


7. W przypadku niezrealizowanego pobytu zaliczka przepada w całości na rzecz pensjonatu Biała Mewa.


8. Biała Mewa zastrzega sobie prawo do zmiany rezerwowanego pokoju na inny w razie takiej konieczności.


9. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.


10. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.


11. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju (w tym również klimatyzatorów). Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.


12. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na wskazany adres na koszt Klienta. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, rzeczy przechowywane będą przez okres 1 miesiąca, a następnie niszczone.


13. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Klientów.


14. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony.


15. Po upływie terminu pobytu Klient jest zobowiązany pozostawić otrzymane klucze właścicielowi. Pracownik pensjonatu ma prawo sprawdzić stan pokoju przy Kliencie i obciążyć go karą pieniężną za ewentualne zniszczenia w pokoju.


16. Utrata klucza obciążona jest karą finansową w wysokości 50 PLN.Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać w właścicielowi.Dane Kontaktowe

Biała Mewa

Biała Mewa - noclegi Władysławowoul. Parkowa 2, Władysławowo

Biała Mewa - noclegi Władysławowo

+48 664 411 251

Biała Mewa - noclegi Władysławowo

kontakt@biala-mewa-wladyslawowo.pl

 

Ważne informacje

Przed zarezerwowaniem pobytu w naszym obiekcie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Warunki rezerwacji znajdują się w zakładce REZERWACJE.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku we Władysławowie.

Aby zapoznać się z regulaminem otwórz poniższy plik:

Noclegi we Władysławowie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Biala-Mewa-Wladyslawowo.pl - noclegi Władysławowo - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing